גרסה לגולשים עם מוגבלויות גרסה לגולשים עם מוגבלויות
הסל נשמר ל 00:00 דקות

קופת !BRAVO

  • לתשלום: 3221* או 072-275-3221
  • א׳-ה׳ 8:00-20:00, ו׳ 8:00-15:00
הצגות ילדים

תיאטרון הסימטה - בוקר טוב ביום הקומדיה דל'ארטה 2018

ארכיון תאריך: 24 פברואר 2018

משך: 3 שעות וחצי

רכישת כרטיס הכרחית לכל גיל

מומלץ לגילאים 5 - 10

יום הקומדיה דל'ארטה הבינלאומי', תיאטרון המסכות האיטלקי, מצויין במדינות רבות בעולם וגם כאן-בישראל! מטרתו של היום היא לקדם ולהרחיב את הידע על שפת תיאטרון ייחודית זו אשר נולדה באיטליה בתקופת הרנסנס ועודנה חיה, בועטת ומוצגת בכל רחבי העולם. ציון היום נקבע ע"י אונסקו, ארגון החינוך המדע והתרבות של האו"ם.

אירועי יום הקומדיה דל'ארטה הבינלאומי מצויינים בארץ זו השנה החמישית בתיאטרון הסימטה. והשנה נוספו פעילויות מצפון עד דרום – בית גבריאל, המרכז לתיאטרון בובות בחולון ובתיאטרון ב"ש. השנה במסגרת אירועי היום, המופק ע"י תיאטרון הסימטה בשיתוף להקת סקפינו, בחסות המכון האיטלקי לתרבות, בניהולו האמנותי של חיים עבוד. מגיעה ארצה מאיטליה אמנית הקומדיה דל'ארטה המוערכת כריסטינה קולטלי Cristina Coltelli עם הצגתה עטורת השבחים Arlecchino's Secret.
אירועי יום:
הפנינג בסגנון איטלקי לכל המשפחה – הצגת קומדיה דל'ארטה מחורזת  לילדים  'ההם מהצד השני', סדנת יצירת מסכות, סדנת משחק עם מסכות הקומדיה דל'ארטה

לוח זמנים (משוער):
11:00  - סדנת יצירה מסכות
12:30 - הצגת קומדיה דל'ארטה "ההם מהצד השני"
13:30 - סדנת משחק עם מסכות הקומדיה דל'ארטה

סדנא קצבית ומשעשעת, בה מתוודעים המשתתפים לעולם המופלא של הקומדיה דל'ארטה-תיאטרון המסכות האיטלקי. נכיר, נשחק ונאלתר, בקול ובתנועה עם המסכות והדמויות השונות של הקומדיה דל'ארטה-ארלקינו, פנטלונה, קפיטנו, איזבלה, לליו, דוטורה, בריגלה ועוד.
על ההצגה:
"ההם מהצד השני"
הצגת ילדים בחרוזים בסגנון קומדיה דל ארטה, תיאטרון המסכות האיטלקי. ההצגה לוקחת אותנו אל העיר "אדומניה" - שם הכל אדום ואין מקום לצבע אחר. אם כך מה יעשה ראש העיר, הברון אדממנון, עם כל הכתמים שהחלו להופיע על גופו? מה תעשה ביתו, אדמונלה, שהתאהבה בכחוליו מ"כחולניה", העיר השנואה על האדומים? האם תושבי אדומניה יכירו באמת את "ההם מהצד השני"? ההצגה משלבת הומור פיזי, קטעי ליצנות, פנטומימה ומוזיקה מקורית ומחזקת את האמירה "אין להטיל באיש דופי מבלי לבחון את האופי".

בימוי: חיים עבוד 
מחזה מקורי: ברק גונן 
משחק: אלה גופר עבוד, ברק גונן, גל ששון, אפרת כהן, עפר פרימן 
תלבושות: מירב נתנאל דנון 
פאות ואביזרים: עינת סנדרוביץ 
מסכות: עינת סנדרוביץ ואלה גופר עבוד 
מוזיקה מקורית ושירים: דן הופרט 
הדרכה קולית: הילה גונן 
דרמטורגיה: שי שבתאי 
צילום: כפיר בולוטין 

גילית שגיאת כתיב? סמן טקסט באמצעות העכבר ולחץ Ctrl+Enter